Lokalita Čertovka

Jednou z hlavních předností Rezidence Čertovka je bezpochyby její umístění v docházkové vzdálenosti od lázeňské kolonády a centra města Karlovy Vary.

Veškerá občanská vybavenost (školky, základní nebo střední školy, zdravotní péče), dětské hřiště s klidným zákoutím přímo v uzavřeném areálu s parkovou úpravou, obchůdky a restaurace v blízkosti, snadné spojení do centra jsou hodnotami, díky nimž jsou byty velice žádané!

Na dosah nebo za chvíli autem je možnost aktivního sportovního a rekreačního využití  - karlovarské dostihové závodiště pro milovníky koní, golfový areál, víceúčelová sportovní hala KV Arena.

Z toulek za poznáním a krásou karlovarského regionu si nenechte ujít rozhlednu Dianu, hrad Loket, Svatošské skály, zámek Chyše, zámek Bečov, Lázně Kynžvart a klášter Teplá.

Pro více informací volejte nebo pište:             + 420 603 888 999               info@rezidencecertovka.cz            GPS: 50.2348422N, 12.8724475E
© 2019 Rezidence Čertovka

* Vyplněním a odesláním formuláře uděluji společnosti JTH Group a.s. souhlas ke zpracování, shromažďování a uchování mých osobních údajů (čímž se rozumí e-mail, resp. telefonní číslo), a to za účelem marketingového využití. Tento souhlas uděluji na dobu neurčitou a jsem si vědom, že ho mohu kdykoliv odvolat.

Webové stránky vytvořila společnost Clickmedia webdesign.
Web používá pro správu obsahu Redakční systém Clips ®