Prodej

Kdo by netoužil po pohodlném a stylovém bydlení nedaleko lázeňského centra?

Rezidence Čertovka nabízí k prodeji poslední plně vybavené byty. Nachází se v centru Karlových Varů jen pár kroků od lázeňské kolonády. Většina bytů má k dispozici vlastní terasu s výhledem na řeku do klidného vnitrobloku domu, na střechy a starou zástavbu nebo malebné karlovarské lesy.

Tento obytný komplex o 164 bytech se dá bez nadsázky označit jako velkoryse koncipovaná městská čtvrt s výhodami bezstarostného bydlení v moderním bytovém domě. Celý soubor bytových domů je navržen v jednotném stylu, který svým architektonickým výrazem zcela přirozeně splývá s okolím. Prostor mezi domy je vyplněn plochami pro pěší, upravenou parkovou zelení a dětským hřištěm.

Samozřejmostí uzavřeného rezidenčního areálu je recepce s 24 hodinovou službou. Z  podzemních garáží  se rezidenti pohodlně vyvezou od zaparkovaného vozu až ke dveřím bytu. Parkovat lze také na venkovních parkovacích místech. Celý areál je zajištěn kamerovým systémem, který poskytne majitelům bytů maximální  pocit bezpečí.

Pro více informací volejte nebo pište:             + 420 603 888 999               info@rezidencecertovka.cz            GPS: 50.2348422N, 12.8724475E
© 2019 Rezidence Čertovka

* Vyplněním a odesláním formuláře uděluji společnosti JTH Group a.s. souhlas ke zpracování, shromažďování a uchování mých osobních údajů (čímž se rozumí e-mail, resp. telefonní číslo), a to za účelem marketingového využití. Tento souhlas uděluji na dobu neurčitou a jsem si vědom, že ho mohu kdykoliv odvolat.

Webové stránky vytvořila společnost Clickmedia webdesign.
Web používá pro správu obsahu Redakční systém Clips ®